Aktualitky

leden ● únor ● březen ● duben ● květen ● červen ● červenec ● srpen ● září ● říjen ● listopadprosinec
 
24.12.2005, PF 2006, Děčín
Václav, Jana Holochovi, Casey Fi-It, Dio Diesel Bugsy

Veselé Vánoce a šťastný nový rok, Frohe Weihnachten und glücklices Neues Jahr, Merry Christmas and happy New Year Vaclav and Jana Holochovi, Kennel Windstorm
PF2006 otevřít

 
24.12.2005, První vánoce Dízika, Děčín
Dio Diesel Bugsy, Casey Fi-It

Foto

Páníčkové tomu říkají Vánoce a pořád čekali na nějakou návštěvu pana Ježíška. Moc jsem to nechápal, ale líbilo se mi to, protože všichni se přežírali, bylo hodně dobrůtek do bříška a všichni byli hodně benevolentní a hodní. Doma vyrostl nějaký pichlavý strom a pod ním bylo hodně balíčků. Já i Kejzinka jsme tam něco měli také. No nevím, ale očůrat jsem si ho nesměl. Tak na co tam tedy byl?
 
 
 
 
 
 
 
 06.11.2005, Výstava, MV CACIB Nitra (SK)
Dio Diesel Bugsy, třída štěňat, VN

Foto ⇔ Hodnocení

Tak tohle je moje první výstava. Můj páníček mi odvezl do Prahy, kde jsem si přesedl k paničce chovatelce a vyrazily jsme na dlouhou jízdu na Slovensko. Celou cestu tam i zpátky jsem v pohodě prospal. Z prostředí výstavy jsem byl hodně vykulený, ale panička chovatelka mi perfektně vedla a já jsem měl radost, že ona je ráda a rád byl i pan rozhodčí a dal mi hodnocení Velmi nadějný. Dostal jsem diplom a žlutou stužku. Svým páníčkům jsem udělal ohromnou radost.
 
 
 
 
 
 
 
 


 
25.09.2005, Dostih, Mladá Boleslav, 345m     
Dohovor o koupi Dízika, chovatelka paní E. Baxová

Foto ⇔ Výsledky
Tak tady jsem své budoucí páníčky viděl poprvé. Přijeli se domluvit s paničkou chovatelkou a doslova jí ukecali, aby mě získali. Panička chovatelka se mnou měla velké dostihové plány, takže si vzala týden na rozmyšlenou. Nakonec podlehla naléhání. Protože moji sourozenci byli ve smečce ke mně stále drzejší, bylo to pro mě asi to nejlepší řešení.
 
TOPlist