Komplet coursingových kladek

Model 2019 - typ se zvýšenou bezpečností
 
Balení kladek
Značkový kufr pro velkou zátěž, výrobce firma Manutan, rozměry v x š x h: 206 x 428 x 524 mm. Má kompletní výstelku z černého molitanu na celý objem, 4 zámky, jedna pojistka, velká nosnost, vodotěsný. Kladky bez kufru nedodávám, jsem zastánce profesionality.
 
Kladky popis
Kladky jsou nezničitelné. Podařilo se nám přejet kladku sekacím traktůrkem a kladka kromě rýhy na spodním dílu, zůstala netknutá, pouze to ohnulo ocelový 12mm hrot. Traktůrek byl pochopitelně KO. Omezenou životnost mají pouze ložiska, záleží na četnosti a podmínkách provozu. Jsou voděodolná, ale ne vodotěsná.
Celé kladky, jsou ze 3 kusů tvrdého duralu pro strojní obrábění, Dolní a horní statická část je potažena černým matným eloxem.
Horní část je opatřena gumovým kroužkem, který je schopen ztlumit případný náraz. Ostatní, šroub matky, distanční trubička, podložky, jsou nerez nebo galvanicky upravené FE.
Tento typ kladky byl po 3 roky zkoušen na dostihové dráze v Lednici, byla na nejvíce zatíženém místě, v pravoúhlém lomu hned za navijákem. Na základě toho si v loňském roce dráha objednala celý komplet.
Oproti předešlým modelům je tento model o 100% lepší ve všech parametrech a prakticky není už co zlepšovat. Celý systém jsem vyvíjel 5 let a předešlé modely jsou na Slovensku a v Rakousku a slouží bez problémů.
 
Fixační hroty
Hroty jsou ocelové, galvanicky upravené, volitelné délky. (30cm, 35cm-optimum, 40cm-zimní) umístění hrotů je vhodné předvrtávat AKU vrtačkou.
Hroty a příslušenství jsou ve 3 plastových obalech, které jsou součástí kufru.
 
Další příslušenství zdarma
1x vidiový vrták 8mm délka 400mm, 2x očkoplochý klíč 19mm, 1x imbus 10mm, 1x šroub M12 imbus, 1x ložisko, 1x distanční nerez trubička, 4x podložky, 1x matka M12 prodlužovací, 1x matka M12 obyčejná, 1x gumový kroužek, 1x krytka šroubu, 1x mikroútěrka
 
Kladky, cenová kalkulace
1300 Kč/1 ks kladka
100 Kč/1 ks hrot galvanizovaný, délka dle výběru
90 Kč/1ks obal na hroty a příslušenství
2000 Kč/1 ks kufr
 
Součet
15600 Kč/12 ks kladek
1200 Kč/12 ks hrotů dle výběru
270 Kč/3 ks obal na hroty a příslušenství
2000 Kč/1 ks kufr
Celkem 19070 Kč
 
Způsob platby
Zaplatit na bance s převodem na CZK tak, aby přišla výše částky v korunách, záleží na denním kurzu odchozí platby. Je to z důvodu pohybu kurzu měn. Já musím platit stabilní částky za výrobu v CZK a nemohu kurzy hlídat. Každá banka toto umí realizovat bez problému.
 
Doprava
Váha celé sady v jednom kufru je 22 kg komplet s hroty a příslušenství, je možné posílat do zahraničí přepravní společností, cena se odvíjí od místa dodání. Způsob dodání se vždy domluví a případné náklady jdou k tíži objednavatele. Dá se i využít alternativních způsobů dodání, např. osobní předání přes 3 osobu atd.
 
Součástí dodávky je návod na použití a dodací list.
TOPlist